چگونه یک بازاریاب حرفه ای شویم

با توسعه سریع تکنولوژی ، تغییرات دنیای بازاریابی در مدت کوتاهی رخ می دهد.بنابراین باید یک بازاریاب دائما در حال یادگیری باشد.در غیر ان صورت رسیدن به اهدافش بسیار دشوار است.مثلا 20 سال پیش شما کافی بود ارسال ایمیل بلد باشید تا یک بازاریاب حرفه ای به حساب بیایید.اما امروز به چیزی بیش از این احتیاج دارید.

ساخت و طراحی محتوای تصویری

محبوبیت محتوای تصویری روز به روز در حال افزایش است و یک بازاریاب حرفه ای باید توانایی ایجاد محتوای تصویری داشته باشد.این روز ها درصد بسیاری از افراد خواهان محتوای ویدئویی هستند. اگر فقط مشغول تولید محتوای متنی باشید تیشه به کار خود می زنید بهتر است سری به سایت انیموتو بزنید و به صورت رایگان محتوای ویدئویی تولید کنید.

بازاریاب حرفه ای

بهینه سازی محتوا با صداگذاری

صداها می توانند مخاطبان مخصوص به خود را داشته باشند.همانطور که می دانید یک مجری ، یک گوینده مخاطبان خاص خود را دارند، چرا شما به عنوان یک بازاریاب حرفه ای مخاطب نداشته باشید.یک بازاریاب حرفه ای باید در هر بستری بتواند محصول خود را معرفی کند.

برای تولید محتوای صوتی باید با محتواهای صوتی حرفه ای آشنا شویم. این اپلیکیشن ها به شما کمک می کنند.

بازاریاب حرفه ای

شخصی سازی

چندسال پیش خصوصی سازی بازاریابی محبوب شد و تا کنون ادامه پیدا کرده است.به طور برکلی، اتوماسیون پست الکترونیکی به اتوماسیون بازاریابی تغییر شکل داده‌است.به عنوان یک بازاریاب باید بدانید کدام جنبه از حرفه خود را شخصی سازی کنید.
با این حال، صرف‌نظر از ابزار اتوماسیون بازاریابی، کسب‌وکار شما از آن استفاده می‌کند، شما باید بتوانید تلاش‌های بازاریابی خود را شخصی کنید.
بازاریاب حرفه ای

تجزیه و تحلیل نتایج

اگر برای یک شرکت بزرگ کار می‌کنید، ممکن است یک تحلیلگر اطلاعاتی برای جمع‌آوری و تحلیل داده‌های بازاریابی داشته باشید. اما برای بسیاری از شرکت‌ها این کار به شغل بازاریاب تبدیل می‌شود.البته، تجزیه و تحلیل اعداد مشکل است.با این حال، این اعداد برای فعالیت‌های بازاریابی شما مهم هستند.برای هر فعالیت بازاریابی، شما اهدافی دارید که باید توسط شاخص‌های آماری اندازه گیری شود.ابزارهای تحلیلی دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای جمع‌آوری داده‌های مهم در مورد رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و تبلیغات موتور جستجو استفاده کنید. برای تبدیل شدن به یک بازاریاب حرفه ای، باید بتوانید اطلاعات را  جمع‌آوری کنید.

سخن پایانی

تبدیل شدن به یک بازاریاب حرفه ای مستلزم آن است که از مهارت‌ها و دانش فعلی خود به طور موثر استفاده کنیم، با ابزارهای اندازه گیری کار کنیم و تجزیه و تحلیل را فراموش نکنیم. 

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش کارایی کارمندان با چند تغییر ساده

ی آوریل 12 , 2020
مدیران چگونه می توانند باعث افزایش کارایی کارمندان خود شوند.برخی از مدیران تصور می کنند که اگر ساعات کاری را افزایش دهند پیشرفت صد در صد دارند اما پیشرفت در کار در گرو افزایش کارایی کارمندان است با رعایت نکات ذیل می توانید به این هدف برسید. از تفویض اختیار […]
افزایش کارایی کارمندان

دسترسی سریع