چهار ابزار قدرتمند سئو که هر روز باید از آن استفاده کنیم

وقتی با وبمسترها در خصوص سئو صحبت می کنیم فقط در مورد تولید محتوا، کلمات کلیدی و بک لینک سازی نظر می دهند و هنگامی که از ابزار سئو صحبت به میان می آید دستپاچه می شوند چرا که هیچ گاه با ابزار تا آن اندازه که باید کار نکرده اند و آشنایی ندارند در این مطلب می خواهیم در خصوص چهار ابزار قدرتمند سئو صحبت کنیم.

گوگل وبمستر مهمترین ابزار سئو

مهمترین ابزار ، گوگل وبمستر است ابزاری است که پیشرفت و یا پسرفت سایت را (از لحاظ بازدید) به اطلاع مدیران سایت ها می رساند. همچنین به آنها اجازه می دهد که از مسدود نشدن صفحه های مهمشان در موتورهای جستجو مطمئن باشند. همانطور که می بینید از تولید محتوا و بک لینک سازی و کلملت کلیدی مفاهیم مهم تری نیز هستند که وبمسترها هر روز باید با آنها سر و کار داشته باشند.

ابزار قدرتمند سئو

آچار فرانسه وبمسترها

اگر یک وبمستر هستید و این مطلب را می خوانید همین حالا screaming frog را دانلود کنید.قطعا هر روز از آن استفاده می کنید.این ابزار در خیلی از موارد به شما کمک می کند.ساختار لینک های شما و همچنین عناوین و توصیفات شما، کلمات کلیدی و … را بررسی می کند و یک گزارش کامل به شما می دهد.

کلمات کلیدی

سرعت صفحه های شما چه نمره ای می گیرند

قطعا می دانید که سرعت بارگذاری سایت و در کل صفحه های شما چقدر در رتبه سایتتان موثر است و همچنین هر چه سرعت بالاتر باشد تجربه کاربر از سایت شما خوشایند است.ابزار google’s page speed insight به شما این امکان را می‌دهد که سرعت سایت و تجربه کاربر را با سرعت سایت آنالیز کنید.این ابزار قدرتمند سئو را نیز نادیده نگیرید.فاکتوری که ای ابزار را منحصر به فرد کرده خطایابی این ابزار است.در کنار تولید محتوا ابزار بررسی تولید محتوا را فراموش نکنید.

بک لینک سازی

سایت شما واکنش گراست؟

سایت واکنشگرا به سایتی می گویند که روی دستگاه های مختلف مرتب و منظم باشد و در حالت استاندارد به نمایش دربیاید. همانطور که می بینید این ویژگی های ظاهری از آنجا که با تجربه کاربری سروکار دارد برای گوگل مهم و در رتبه سایت شما تاثیرگذار است

googles Mobile friendly testing tool ابزاری است که کاربر پسند بودن سایت شما را تست می کند و اگر نیاز به تعمیر داشته باشد به شما اطلاع می دهد همانطور که می بینید به جز تولید محتوا ، بک لینک سازی و کلمات کلیدی ابزار مهم دیگری نیز برای ارتقا رتبه سایت مهم است.

تولید محتوا

منبع

صفحه اول گوگل را قلمرو خودت کن (این مطلب را از دست ندهید)

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چگونه یک بازاریاب حرفه ای شویم

ش آوریل 11 , 2020
با توسعه سریع تکنولوژی ، تغییرات دنیای بازاریابی در مدت کوتاهی رخ می دهد.بنابراین باید یک بازاریاب دائما در حال یادگیری باشد.در غیر ان صورت رسیدن به اهدافش بسیار دشوار است.مثلا 20 سال پیش شما کافی بود ارسال ایمیل بلد باشید تا یک بازاریاب حرفه ای به حساب بیایید.اما امروز […]
بازاراب حرفه ای

دسترسی سریع