قرنطینه و رکود اقتصادی با کووید19

کووید19 و خانه نشینی

کووید19 بزرگ و کوچک نمی شناسد همه را به قرنطینه وادار کرده است. از دانش آموزان گرفته تا کارکنان فیسبوک، آمازون ، گوگل و مایکروسافت.این ویروس هر چقدر که خطرناک باشد بالاخره روزی از بین خواهد رفت اما رکود اقتصادی ای که به همراه داشت تا مدت ها ادامه خواهد یافت.با هر تست کرونا یی که مثبت می شود چندین نفر خانه نشین می شوند. کسانی که ابتدا مساله را شوخی می گرفتند بالاخره با این نتیجه می رسند که قرنطینه باشند و بیرون نروند حتی کارکنان فیسبوک، آمازون، گوگل و مایکروسافت.

تست کرونا مثبت کارکنان آمازون و فیسبوک

کووید19 گریبان کارکنان فیسبوک و آمازون را گرفت. در هفته گذشته تست کرونا ی یکی از کارکنان آمازون مثبت اعلام شد و همچنین تست کرونا ی یکی از کارکنان فیسبوک. به همین دلیل این دو کمپانی از کارکنان خود درخواست کردند که برای پیشگیری در منزل کار کنند.به عبارتی کارکنان این دو شرکت فعلا دورکار هستند.

منبع :CNN

رکود اقتصادی

قرنطینه همه گیر

پس از این که تست کرونا ی یکی از کارکنان آمازون و فیسوک مثبت اعلام شد.گوگل و مایکروسافت هم از کارکنان خود خواستند که فعالیت ها را در منزل انجام دهند و یا به اصطلاح دور کاری داشته باشند.کووید19 بیشتر اقتصاد را نشانه گرفته تا سلامت را چرا که سلامت با رعایت نکات ایمنی حفظ می شود اما این رکود اقتصادی تا کی ادامه خواهد داشت؟

قرنطینه

کووید19 ترند چند هفته اخیر

اصلا چه شد که این اتفاق افتاد؟ تا همین چند ماه پیش ما این قدر از کلمه قرنطینه استفاده نمی کردیم تست کرونا معنایی نداشت رکود اقتصادی در دنیا بود اما به عوامل دیگری ربط داشت و اصلا کووید19 در فرهنگ لغات ما جایی نداشت اما متاسفانه در این ماه اخیر به دلیل رژیم غذایی خاص چینی ها! دنیا با این عبارات به شدت درگیر شده است.

تست کرونا

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازاریابی ویروسی کم هزینه، پر بازخورد

ی مارس 8 , 2020
بازاریابی ویروسی بازاریابی ویروسی در حقیقت یک شیوه بسیار کم هزینه اما موثر است که اکثر برندها از آن استفاده می کنند. برای افزایش سهم بازار هر برند نیاز دارد تا استراتژی مخصوص خود را داشته باشد.بازاریابی ویروسی هم یکی از راه هایی است که مخاطبان زیادی را به سوی […]
بازاریابی ویروسی

دسترسی سریع