آپدیت گوگل پلی و رضایت کاربران

گوگل پلی و یا بهتر بگوییم فروشگاه بزرگ کمپانی گوگل با بیش از 3 میلیون برنامه به روز رسانی شد و قابلیت جدیدی را به خود اضافه کرد.این فروشگاه که هر روزه میلیون ها نفر به آن سر می زنند پر از اپلیکیشن ها و بازی های متنوع است به گونه ای که اگر یک اسم را در آن جستجو کنید با تعداد زیادی اپلیکیشن و یا بازی رو به رو می شوید. در این مطلب می خواهیم از قابلیت جدید گوگل پلی صحبت کنیم.

قابلیت جدید گوگل پلی

قبل از آپدیت گوگل پلی وقتی اپلیکیشن و یا بازی را در آن چستچو می کردیم فقط تعداد ستاره های آن را به ما نمایش می داد و اطلاعاتی مثل حجم و تعداد دانلود فقط با باز کردن بازی یا اپلیکیشن ممکن بود.گوگل پلی این مشکل را در آپدیت جدید حل کرده است در حقیقت قابلیت جدید گوگل این است که جدا از تعداد ستاره ها می توان حجم و تعداد دفعات دانلود را در نتایج جستجو مشاهده کرد و از همان ابتدا به سراغ گزینه درست رفت.

آپدیت گوگل پلی

هوآوی پشت درهای گوگل

این به روزرسانی خیلی ها را خوشحال کرده است و کاربران راحت تر از این فروشگاه اپلیکیشن و بازی انتخاب می کنند اما قابلیت جدید گوگل پلی تاثیری بر کاربرانی که از گوشی هوآوی استفاده می کنند ندارد.چرا که آنها توسط دولت آمریکا تحریم شده اند و همانطور که در مطلب  شیائومی در کورس بهترین ها به همین راحتی جایگاه خود را به عنوان سومین تولید کننده گوشی در جهان به شیائومی بخشید چرا که دیگر از این فروشگاه بزرگ بی بهره مانده است.

سخن پایانی

با این آپدیت گوگل پلی ، کاربران به راحتی می توانند مشحصات کامل یک اپلیکیشن و یا بازی را بررسی کنند و پس از مقایسه با سایر اپ ها و بازی های معرفی شده انتخاب خود را انجام دهند در واقع قابلیت جدید گوگل پلی یک تغییر ساده با بازخوردی عالی است

منبع خبر androidcentral

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معرفی اپلیکیشن های برتر پادکست

ی مارس 29 , 2020
پادکست ها این روزها جایگاه مهمی بین افراد جامعه دارند و همچنین در تولید محتوا یکی از بازوهای قدرتمند هستند پادکست ها یا رادیوهای اینترنتی یکی از اصطلاحاتی که این روزها در فضای مجازی زیاد می شنویم پادکست است. پادکست و یا رادیوهای اینترنتی این روزها در تمامی حوزه ها […]
پادکست

دسترسی سریع